مرکز مشاوره و بازاریابی محتوایی

گزارشی از دومین گردهمایی محتواگران

گزارشی از دومین گردهمایی محتواگران

در دومین گردهمایی محتواگران که در تاریخ ۲۲ آبان ۹۸ برگزار شد، بازهم دورهم جمع شدیم تا دغدغه مشترکمان را درباره تولید محتوا و نویسندگی با هم درمیان بگذاریم و از حضور فعالان این حوزه و تجربیات ارزشمندشان بهره‌مند شویم. ‌

در این گردهمایی کمی بیشتر به محتوا پرداختیم. شاهین کلانتری از ادبیات مکاتبه‌ای و نامه‌نگاری صحبت کرد و با معرفی چند اثر ماندگار در این حوزه، وادی دیگری از نوشتن را به ما نشان داد.

پس از آن دکتر فقیری سخنرانی مفیدی درباره اهمیت نگارش علمی، داستانی و تأملی ارائه کرد که باعث شد در تولید محتوا نسبت به این امر دقیق‌تر و آگاهانه‌تر عمل کنیم.

در زنگ تفریح، شرکت کنندگان باهم به گفتگو پرداختند و نقطه نظرات خودشان را درباره موضوعاتی که مطرح شد با هم به اشتراک گذاشتند.

پس از یک وقفه کوتاه برای پذیرایی، بازگشتیم تا در ادامۀ برنامه از ناهید عبدی دربارۀ اهمیت خلاقیت در محتوا بشنویم.

حسین شیرمحمدی در ادامه، خاطراتش را گفت. او معتقد بود قدرت احساس در تولید محتوا حرف اول را می‌زند و ما نباید از اهمیت احساسات در اثرگذاری یک پیام غافل شویم.

در آخرین نوبت سخنرانی، سجاد سعیدنیا مروری بر موضوع سخنرانی‌اش در گردهمایی قبلی داشت و ما را از تأثیر باورها و تصمیماتی که برای تغییر سبک زندگی و محتوایمان می‌گیریم، آگاه کرد.

چشمانمان را بستیم و سیری در خیالات، آرزوها و اهدافمان داشتیم که خوش به دل نشست و خستگیمان را در برد.

در پایان از این گردهمایی لذت‌بخش عکس دسته جمعی گرفته شد که در آلبوم محتواگران به یادگار ماند.

 

 

نویسندۀ گزارش: مبینا اهل ایمانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *